Testované a overené ľuďmi

Pri výbere sortimentu berieme ohľad na recenzie ľudí, ale tiež na vlastné skúsenosti a pocity z používania produktov. Pred zaradením do ponuky ich preto vždy najprv vyskúšame sami na sebe. Takto dokážeme garantovať 100% kvalitu a účinnosť každého jedného výrobku v našej ponuke.

Podporujeme lokálnych výrobcov

Pokiaľ je to možné, vždy uprednostníme lokálne značky pred zahraničnými. Okrem toho, že podporíme zodpovedných slovenských výrobcov, čiastočne tak znížime environmentálne dopady spojené s doručením tovaru.

Prírodné a certifikované ekologické produkty

Do nášho sortimentu vyberáme len produkty so zložením na prírodnej báze alebo s elitným ekologickým certifikátom, potvrdzujúcim ich šetrnosť voči životnému prostrediu, živým tvorom a zdraviu človeka. Všetky naše produkty túto podmienku spĺňajú. 

ÁNO prírode, NIE chemikáliám

Všetky zložky našich produktov pochádzajú z prírody alebo sú v prírode ľahko odbúrateľné. Presvedčte sa, že ekologická drogéria môže byť rovnako silná a účinná ako komerčné produkty aj bez škodlivých chemikálií.

Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.