ZĽAVOVÉ KUPÓNY NA NÁKUP. Kód zadajte v 1. kroku nákupného košíka. 
-5% pri nákupe nad 25€ s kódom: 5dole  |  -10% pri nákupe nad 45€ s kódom: 10dole  |  -15% pri nákupe nad 65€ s kódom: 15dole  |  -20% pri nákupe nad 85€ s kódom: 20dole

Testované a overené ľuďmi

Pri výbere sortimentu berieme ohľad na recenzie ľudí, ale tiež na vlastné skúsenosti a pocity z používania produktov. Pred zaradením do ponuky ich preto vždy najprv vyskúšame sami na sebe. Takto dokážeme garantovať 100% kvalitu a účinnosť každého jedného výrobku v našej ponuke.

Podporujeme lokálnych výrobcov

Pokiaľ je to možné, vždy uprednostníme lokálne značky pred zahraničnými. Okrem toho, že podporíme zodpovedných slovenských výrobcov, čiastočne tak znížime environmentálne dopady spojené s doručením tovaru.

Prírodné a certifikované ekologické produkty

Do nášho sortimentu vyberáme len produkty so zložením na prírodnej báze alebo s elitným ekologickým certifikátom, potvrdzujúcim ich šetrnosť voči životnému prostrediu, živým tvorom a zdraviu človeka. Všetky naše produkty túto podmienku spĺňajú. 

ÁNO prírode, NIE chemikáliám

Všetky zložky našich produktov pochádzajú z prírody alebo sú v prírode ľahko odbúrateľné. Presvedčte sa, že ekologická drogéria môže byť rovnako silná a účinná ako komerčné produkty aj bez škodlivých chemikálií.