Milí zákazníci, z dôvodu zimnej dovolenky nebude možné v našom e-shope vytvárať objednávky do 23.12.2023. Ďakujeme Vám za pochopenie a želáme Vám krásne vianočné sviatky.

Organické, bylinkové, prírodné, či s obsahom rôznych výťažkov. Takéto lákavé názvy nesie nespočet krémov, emulzií, šampónov a ďalších kozmetických prípravkov, ktoré sľubujú zázračnú pomoc pre zničené vlasy, predčasné vrásky alebo vysušenú pokožku. Často však spolu s dobrými zložkami obsahujú aj ďalšie syntetické látky, ktoré už tak dobré pre naše telo nie sú. To, že má produkt v názve slovo “prírodný”, z neho ešte vôbec nerobí kvalitný výrobok. O tom, ako odlíšiť zdravé produkty od tých, ktoré sa “zelenými” len tvária, si čoskoro prečítate viac aj v našom blogu.

A aby sme vám uľahčili pracné skúmanie zloženia a výrobných postupov kozmetických produktov, preverili sme ich za vás a vybrali niekoľko poctivých výrobkov, ktoré ulahodia vášmu telu aj našej krásnej planéte.

Naša prírodná kozmetika nebola testovaná na zvieratách, neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, fosfonáty, syntetické parfémy, chlór, toxické konzervanty, umelé farbivá, ani živočíšne zložky. Je maximálne šetrná k životnému prostrediu a vhodná aj pre vegánov. Jej kúpou a používaním šetríte svoje zdravie, životy ostatných tvorov a prírodu. Presvedčte sa, že môžete mať nádherne hebkú a voňavú pokožku aj bez používania zbytočných chemikálií.

Rýchle info Vegan friendly
Bambusové tyčinky do uší Tierra VerdeBambusové tyčinky do uší Tierra Verde

Bambusové tyčinky na čistenie uší - Tierra Verde

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Vypredané
3,50 € (0,01 €/ks)
Bambusové tyčinky Tierra Verde vyhovejú aj najnáročnejším užívateľským a ekologickým požiadavkám. Sú vyrobené z organicky vypestovanej…
Rýchle info Vegan friendly
Bambusová zubná kefka Tierra VerdeBambusová zubná kefka Tierra Verde

Bambusová zubná kefka - Tierra Verde

Skladom
od 2,80 € 3,15 €
Každodenná citlivá starostlivosť o zuby je základom krásneho úsmevu. S touto bambusovou kefkou sa však postaráte nie len o zdravie svojho…