Prečo chodiť na nákupy s nevzhľadnou “igelitkou”, keď sa môžeme blysnúť s naozaj peknou eko plátenou taškou? Tie naše sa vyrábajú z nebielenej bio bavlny, výborne doladia každý outfit a pri správnej starostlivosti nám dobre poslúžia aj niekoľko rokov. 

Na zabalenie ovocia a zeleninky môžeme siahnuť po obľúbených retro “sieťovkách” z bio bavlny, alebo po recyklovaných papierových vreckách a kompostovateľných sáčkoch, ktoré využijeme aj na zabalenie čerstvého pečiva, desiaty a ďalších dobrôt.

V čom je lepšia bio bavlna pred “obyčajnou” bavlnou? Pri pestovaní bio bavlny sa na rozdiel od klasickej bavlny nepoužívajú pesticídy, herbicídy, insekticídy a ani geneticky modifikované organizmy. Hnojí sa zásadne len prírodnými hnojivami bez toxických látok. Veľký dôraz sa kladie na používanie postupov a metód, ktoré pomáhajú udržiavať úrodnosť pôdy a spotrebovávať menej vody. Vďaka tomu je ekologická záťaž oveľa nižšia, nedochádza k poškodzovaniu zdrojov, ohrozeniu zdravia ľudí, zvierat a celkove životného prostredia. 

Kúpou a používaním našich ekologických tašiek, sieťoviek a obalov pomáhate šetriť životné prostredie, chrániť životy zvierat a podporujete pozitívnu zmenu.

Žiadna položka
Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.