Ekologické odstraňovače škvŕn

Odstráňte aj odolné zachnuté škvrny bez použitia agresívnych chemikálií. Naše vysoko účinné prírodné odstraňovače škvŕn majú silné čistiace, odmasťujúce a antibaktériálne schopnosti a poradia si dokonca aj s organickými škvrnami od krvi, mastnoty, trávy, hliny alebo atramentu. Sú vyrobené na báze prírodných zložiek, bez obsahu optických zjasňovačov, chlórových bielidiel a ďalších škodlivých chemikálií. V prírode sú ľahko a plne odbúrateľné, takže sú maximálne bezpečné k ľudskému zdraviu aj k životnému prostrediu. Žiaden z výrobkov neobsahuje živočíšne zložky a nebol testovaný na zvieratách, preto sú naše ekologické odstraňovače škvŕn vhodné aj pre vegánov. Väčšina výrobkov je navyše obohatená o vzácne prírodné oleje, takže povrchy pri čistení a upratovaní nádherne prevoňajú.

Tiera Verde vo svojej produktovej rade Yellow&Blue stavia na šetrnosti, chemickom minimalizme a zdravotnej a ekologickej nezávadnosti. Takmer všetky jej produkty sú držiteľmi prestížneho ekologického certifikátu Eco Garantie, potvrdzujúceho ich bezpečnosť, kvalitu a šetrnosť voči životnému prostrediu. Značka CHISTEE zvolila 100% prírodné zloženie svojich výrobkov, ktoré je také čisté a bezpečné že by ste ich dokonca mohli aj zjesť (to ale samozrejme neodporúčame, keďže na to prostriedky určené nie sú). Produkty sú samozrejme úplne bezpečné aj pre prírodu, v ktorej sa plne odbúrajú. PÁNBACH vyrába svoje produkty unikátnou technológiou z čistých esenciálnych olejov, vďaka čomu majú extrémne silné čistiace, antibakteriálne a repelentné účinky. Poradia si s akoukoľvek zažratou nečistotou a súčasne domov nádherne prevoňajú sviežimi prírodnými vôňami. 

Všetky naše ekologické prostriedky na odstraňovanie škvŕn sú vysoko účinné a predstavujú najvhodnejšiu eko alternatívu k bežným komerčným prostriedkom. Ich kúpou a používaním šetríte svoje zdravie, životy ostatných tvorov a prírodu.