Pristupovať zodpovedne k životnému prostrediu sa u nás oplatí

  

Kto by nemal rád prekvapenia, darčeky a zľavy?

Presne túto otázku sme si položili predtým, než sme v eshope zaviedli systém darčekov a zliav. Stačí, keď si u nás registrujete zákaznícky účet a okamžite získate dodatočnú zľavu 2 % z ceny produktov (aj z už zľavnených). Ak budete u nás nakupovať naozaj často, a súhrnná hodnota vašich nákupov presiahne v priebehu 5 rokov 1000 €, získate nárok na dodatočnú zľavu 5 %.

To však nie je všetko. Za každý nákup nad 20 € automaticky získavate vernostné body, pričom každý má hodnotu 0,10 €. Spolu so zľavou pre registrovaných zákazníkov si tak viete cenu produktov už naozaj pekne znížiť.

No a pokiaľ budete mať šťastie, získate k objednávke ešte aj malý darček ;-)

  

  

 Prekvapenie v každej druhej objednávke 

Náhodne, do každej tretej objednávky nad 10€, vložíme malý darček. Ak budete mať šťastie, možno si ho v balíčku nájdete práve vy.

 Vernostný systém 

Za každý uskutočnený nákup (zaplatený a prevzatý) v hodnote vyššej ako 20 € získate vernostné body, ktoré si môžete uplatniť pri ďalšom nákupe.
POZOR! Pred vytvorením objednávky je potrebné si zaregistrovať zákaznícky účet. V opačnom prípade vám systém nebude vedieť body priradiť.

Hodnota 1 bodu je 0,10 €.

Nákup produktov v hodnote 20 € = 1 vernostný bod

Nákup produktov v hodnote 40 € = 2 vernostné body

Nákup produktov v hodnote 60 € = 3 vernostné body

 Zľava 2% pre registrovaných zákazníkov 

Všetci registrovaní zákazníci môžu po prihlásení do svojho účtu nakupovať so zľavou 2%.

 Zľava 5% pre VIP zákazníkov 

Každý registrovaný zákazník, ktorého celková hodnota všetkých nákupov presiahne počas 5 rokov sumu 1000 €, nám môže napísať správu na info@akoeko.sk a automaticky mu pridelíme dodatočnú zľavu 5% na všetky produkty.