Tiež doma bojujete s tvrdou vodou, ktorá sa usádza na armatúre, obkladoch a v spotrebičoch? Minerálne usadniny spravia raz dva koniec s obľúbeným kávovarom, práčkou alebo umývačkou riadu a zmaria naše predstavy o dokonale čistej kúpeľni alebo kuchyni. Na účinné odstránenie vodného kameňa však nemusíte hneď siahať po agresívnych chemických čističoch. Vyskúšajte najprv naše ekologické odstraňovače vodného kameňa! Produkty s kyselinou citrónovou a octom v hlavnej úlohe si hravo poradia s minerálnymi a mydlovými usadeninami na armatúre, obklade aj dlažbe. Povrchy šetrné vydezinfikujú a prispejú k úspornejšej prevádzke spotrebičov. Navyše sú úplne bezpečné pre naše zdravie aj prírodu. Zahoďte toxické chemické prostriedky a stavte na triky našich starých mám.

Kúpou a používaním našich ekologických prostriedkov na upratovanie šetríte svoje zdravie, životy ostatných živých tvorov a prírodu. Presvedčte sa, že môžete mať žiarivo čistú a voňavú domácnosť aj bez používania toxických chemikálií.

Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.