Moja babička nedala dopustiť na látkové vreckovky a dobre vedela, čo robí. Vreckovky z bio bavlny dnes hlásia veľký návrat a v našom e-shope si jeden hebučký kúsok môžete zaobstarať aj vy! Nádherne jemné materiály sa postarajú, aby sa každý noštek cítil (doslova) ako v bavlnke. Môžeme ich prať, žehliť a kľudne používať celé roky bez toho, aby sme vytvorili čo i len kúsok odpadu. Sú preto výbornou alternatívou papierových vreckoviek v každej ekologickej domácnosti.

Aj kuchynské nádoby a riady si zaslúžia kráľovsky šetrnú starostlivosť. A túto jemnú prácičku zvládnu jedine naše mäkkučké a neskutočne savé utierky z bio bavlny. 

V čom je lepšia bio bavlna pred “obyčajnou” bavlnou? Pri pestovaní bio bavlny sa na rozdiel od klasickej bavlny nepoužívajú pesticídy, herbicídy, insekticídy a ani geneticky modifikované organizmy. Hnojí sa zásadne len prírodnými hnojivami bez toxických látok. Veľký dôraz sa kladie na používanie postupov a metód, ktoré pomáhajú udržiavať úrodnosť pôdy a spotrebovávať menej vody. Vďaka tomu je ekologická záťaž oveľa nižšia, nedochádza k poškodzovaniu zdrojov, ohrozeniu zdravia ľudí, zvierat a celkove životného prostredia. 

Kúpou a používaním našich ekologických vreckoviek a utierok z bio bavlny pomáhate šetriť životné prostredie, chrániť životy zvierat a podporujete pozitívnu zmenu.

Žiadna položka
Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.