Prírodné BIO šampóny, sprchové gély a mydlá - Vôňa - Pomaranč

Aj vám sa už stalo, že ste sa po použití nového šampónu tešili z krásnej hrivy, ale po čase sa vám začali robiť lupiny, vlasy sa rýchlejšie mastili a ostávali mdlé? Alebo ste sa sprchovali krásne penivým gélom, ale po osušení ostala vaša pokožka suchá a napnutá? Za tieto dôsledky sa môžeme poďakovať agresívnym syntetickým tenzidom (povrchovo aktívnym látkam), ktoré sa do šampónov, sprchových gélov a mydiel (a vo veľkom aj do čistiacich a pracích prostriedkov), pridávajú kvôli svojim čistiacim, penivým a rozpúšťacím účinkom. Sú rovnako efektívne pri odmasťovaní riadov a čistení oblečenia, ako pri odstraňovaní prirodzenej mikroflóry, ktorá chráni našu pokožku pred únikom hydratácie a vonkajšími škodcami, ako sú kvasinky a plesne. Citlivejšiu pokožku dokážu tenzidy pekne podráždiť, ale pri dlhodobom používaní sa im nepoďakujú ani odolnejšie typy. A teraz si predstavte, čo spraví koktejl z agresívnych tenzidov, parfumov, konzervantov a farbív po každom našom sprchovaní alebo umytí rúk s vodným ekosystémom. 

Našťastie sa nájdu poctiví výrobcovia, ktorým na osude vodných organizmov a našom zdraví skutočne záleží. Ekologické šampóny, sprchové gély a prírodné mydlá vyrábajú na báze rastlinných výťažkov a olejov, ktoré sú láskavé k ľudskej pokožke a v prírode ľahko odbúrateľné. Komerčné syntetické látky nahrádzajú ohľaduplnými rastlinnými tenzidmi, prirodzene voňajúcimi rastlinnými olejmi a liečivými extraktmi z bylín. My sme ich za vás vypátrali a do našej ponuky sme zaradili len jemné a šetrné šampóny, sprchovacie gély a mydlá, ktoré sa o vaše telo a vlasy postarajú s čistou silou prírody. 

Naša prírodná kozmetika nebola testovaná na zvieratách, neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, fosfonáty, syntetické parfémy, chlór, toxické konzervanty, umelé farbivá, ani živočíšne zložky. Je maximálne šetrná k životnému prostrediu a vhodná aj pre vegánov. Jej kúpou a používaním šetríte svoje zdravie, životy ostatných tvorov a prírodu. Presvedčte sa, že môžete mať nádherne hebkú a voňavú pokožku aj bez používania zbytočných chemikálií.