Každý z nás si občas rád dobre zamaškrtí. Pokiaľ je však pokrm pekne naaranžovaný, jedenie sa stane skutočným gurmánskym zážitkom. Do našej ponuky sme preto zaradili originálne misky z prírodného dreva v niekoľkých krásnych dizajnoch, ktoré sa budú rovnako dobre vynímať na stole aj v poličkách. A pokiaľ zvyknete svoje kuchynské dielka zdieľať s ostatnými na internete, predstavte si, aké dokonalé insta fotky docielite, ak jedlo naaranžujete práve do ekologických misiek z kokosového alebo bambusového dreva. 

Okrem dizajnových ekologických misiek sa v kategórii Prírodné riady, nádoby a slamky môžete tiež tešiť na poháre a nádoby z recyklovaných plastov, kompostovateľné slamky, bambusové príborníky a ďalšie krásne vecičky do kuchyne.

Čím sú výnimočné kokosové misky?

Kokosové misky sa ručne vyrábajú zo zvyškov skutočných orechov, pôvodne určených do spaľovní. Každá vyrobená miska preto chráni zem pred zbytočným zanášaním CO2 a CH4. Potom, čo sa vnútorný obsah orechov využije na výrobu rôznych produktov, sa škrupiny vyčistia, opieskujú a natrú organickým kokosovým olejom. Výroba je kompletne ručná a bez použitia umelých látok. Misky sú preto 100% organické a ekologické. 

Čím je výnimočný bambus? 

Pretože bambus patrí medzi najvhodnejšie materiály v ekologickej výrobe vôbec. Za jediný deň dokáže vyrásť až o 100 cm, je plne obnoviteľnou surovinou a pri jeho pestovaní nie je potrebné používať žiadne syntetické pesticídy, pretože svojvoľne produkuje látku odháňajúcu potenciálnych škodcov.

Kúpou a používaním našich ekologických nádob a riadov pomáhate šetriť životné prostredie, chrániť životy zvierat, znižovať uhlíkovú stopu a podporujete pozitívnu zmenu.

Žiadna položka
Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.