Organické, bylinkové, prírodné, či s obsahom rôznych výťažkov. Takéto lákavé názvy nesie nespočet krémov, emulzií, šampónov a ďalších kozmetických prípravkov, ktoré sľubujú zázračnú pomoc pre zničené vlasy, predčasné vrásky alebo vysušenú pokožku. Často však spolu s dobrými zložkami obsahujú aj ďalšie syntetické látky, ktoré už tak dobré pre naše telo nie sú. To, že má produkt v názve slovo “prírodný”, z neho ešte vôbec nerobí kvalitný výrobok. O tom, ako odlíšiť zdravé produkty od tých, ktoré sa “zelenými” len tvária, si čoskoro prečítate viac aj v našom blogu.

A aby sme vám uľahčili pracné skúmanie zloženia a výrobných postupov kozmetických produktov, preverili sme ich za vás a vybrali niekoľko poctivých výrobkov, ktoré ulahodia vášmu telu aj našej krásnej planéte.

Naša prírodná kozmetika nebola testovaná na zvieratách, neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, fosfonáty, syntetické parfémy, chlór, toxické konzervanty, umelé farbivá, ani živočíšne zložky. Je maximálne šetrná k životnému prostrediu a vhodná aj pre vegánov. Jej kúpou a používaním šetríte svoje zdravie, životy ostatných tvorov a prírodu. Presvedčte sa, že môžete mať nádherne hebkú a voňavú pokožku aj bez používania zbytočných chemikálií.

Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.