ZĽAVOVÉ KUPÓNY NA NÁKUP. Kód zadajte v 1. kroku nákupného košíka. 
-5% pri nákupe nad 25€ s kódom: 5dole  |  -10% pri nákupe nad 45€ s kódom: 10dole  |  -15% pri nákupe nad 65€ s kódom: 15dole  |  -20% pri nákupe nad 85€ s kódom: 20dole

Organické, bylinkové, prírodné, či s obsahom rôznych výťažkov. Takéto lákavé názvy nesie nespočet krémov, emulzií, šampónov a ďalších kozmetických prípravkov, ktoré sľubujú zázračnú pomoc pre zničené vlasy, predčasné vrásky alebo vysušenú pokožku. Často však spolu s dobrými zložkami obsahujú aj ďalšie syntetické látky, ktoré už tak dobré pre naše telo nie sú. To, že má produkt v názve slovo “prírodný”, z neho ešte vôbec nerobí kvalitný výrobok. O tom, ako odlíšiť zdravé produkty od tých, ktoré sa “zelenými” len tvária, si čoskoro prečítate viac aj v našom blogu.

A aby sme vám uľahčili pracné skúmanie zloženia a výrobných postupov kozmetických produktov, preverili sme ich za vás a vybrali niekoľko poctivých výrobkov, ktoré ulahodia vášmu telu aj našej krásnej planéte.

Naša prírodná kozmetika nebola testovaná na zvieratách, neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, fosfonáty, syntetické parfémy, chlór, toxické konzervanty, umelé farbivá, ani živočíšne zložky. Je maximálne šetrná k životnému prostrediu a vhodná aj pre vegánov. Jej kúpou a používaním šetríte svoje zdravie, životy ostatných tvorov a prírodu. Presvedčte sa, že môžete mať nádherne hebkú a voňavú pokožku aj bez používania zbytočných chemikálií.

Rýchle info Akcia -2% Vegan friendly
Bambusová zubná kefka Tierra VerdeBambusová zubná kefka Tierra Verde

Bambusová zubná kefka - Tierra Verde

Skladom
2,76 € 2,82 €
Každodenná citlivá starostlivosť o zuby je základom krásneho úsmevu. S touto bambusovou kefkou sa však postaráte nie len o zdravie svojho…