Kompostovateľné vrecia na bioodpad 9 l (30 ks)


Tierra Verde

Vedeli ste, že až 50 % odpadu domácnosti tvoria zvyšky z ovocia a zeleniny? Hoci vyzerajú ako neškodný odpad, keď sa dostanú na skládku, začnú v procese rozkladu produkovať skleníkové plyny, hlavne metán. Ak ich však vyseparujete do kontajnerov na bioodpad, obec ich dokáže ďalej spracovať a vytvoriť z nich hodnotné hnojivo alebo bioplyn. viac

Výrobca: Tierra Verde Kód produktu: P00101

3,90 €
Skladom
ks

Kompostovateľné vrecká na bioodpad

Vedeli ste, že až 50 % odpadu domácnosti tvoria zvyšky z ovocia a zeleniny? Hoci vyzerajú ako neškodný odpad, keď sa dostanú na skládku, začnú v procese rozkladu produkovať skleníkové plyny, hlavne metán. Ak ich však vyseparujete do kontajnerov na bioodpad, obec ich dokáže ďalej spracovať a vytvoriť z nich hodnotné hnojivo alebo bioplyn.

Na tento účel sú ako stvorené kompostovateľné vrecká na bioodpad. Sú vyrobené z pevného kraftového papiera, ktorý je odolnejší voči roztrhnutiu a premočeniu, než bežný papier a na rozdiel od nepriedušných plastových vriec umožňuje prebytočnej vlhkosti sa odparovať, takže zvyšky nebudú nadmieru zapáchať. Keďže vrecia sú ľahko kompostovateľné, s kľudným svedomím ich môžete vyhodiť do zberných nádob na bioodpad spolu so zvyškami.

Ako používať kompostovateľné vrecia na bioodpad?

Kompostovateľné vrecia sú určené na krátkodobé zhromažďovanie organických zvyškov v domácnosti. Vrecká odporúčame vkladať do odvetrávacích košov určených na separáciu bioodpadu, s objemom max. 10 litrov.

Vegan              

Zloženie kompostovateľných vriec na bioodpad

papier, recyklovaný papier (40%)

Ďalšie informácie

Balenie: 30 ks
Rozmery vrecka: 20 x 36 x 16 cm

Balenie 30 ks
Objem 9 l
Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.