Aktivátor septiku - Yellow & Blue


Tierra Verde

Aktivátor septiku je vysoko účinný, biologicky aktívny, prípravok zo zmesi prírodných mikroorganizmov a enzýmov, ktorý napomáha rozkladať a skvapalňovať bielkoviny, uhľovodíky a tuky v septikoch, odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a v suchých záchodoch. Pri pravidelnom používaní zaisťuje prirodzenú biologickú rovnováhu, eliminuje zápach, účinne napomáha rozkladu organických odpadných látok, rastlinných materiálov a papieru. viac

Výrobca: Tierra Verde Kód produktu: P00033

17 €
Na objednávku Sledovať dostupnosť
ks

Aktivátor septiku

Aktivátor septiku je vysoko účinný, biologicky aktívny, prípravok zo zmesi prírodných mikroorganizmov a enzýmov, ktorý napomáha rozkladať a skvapalňovať bielkoviny, uhľovodíky a tuky v septikoch, odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a v suchých záchodoch. Pri pravidelnom používaní zaisťuje prirodzenú biologickú rovnováhu, eliminuje zápach, účinne napomáha rozkladu organických odpadných látok, rastlinných materiálov a papieru.

Biologický aktivátor septiku je vhodný na použitie

  • v septikoch
  • v odpadných nádržiach
  • v domácich čističkách vody
  • v suchých záchodoch.

Biologický aktivátor septiku neobsahuje palmový olej, farbivá, opticky zjasňujúce látky, chlór, ropné deriváty, fosfáty, syntetickú parfumáciu, ani odpeňovače. Neobsahuje živočíšne zložky (pozn. baktérie sa ako jednobunkovce neradia medzi živočíchy - mnohobunkovce) a nebol testovaný na zvieratách. Je netoxický a úplne neškodný pre životné prostredie. Vhodný aj pre vegánov.

Ako používať biologický aktivátor septiku

Záchodové misy a odpadové výlevky:
Primerané množstvo bakteriálnej zmesi rozmiešajte vo vlažnej vode, v pomere 1 plná odmerka prášku : 2 litrom vlažnej vody, a nechajte odstáť 45 minút. Vzniknutý roztok vlejte do záchodovej misy, výlevky alebo iného odpadu a nechajte pôsobiť niekoľko hodín, ideálne počas celej noci. Pre zachovanie biologického procesu je čistič potrebné aplikovať pravidelne 1x mesačne. Počas používania prípravku sa vyhnite používaniu chemických čistiacich a dezinfekčných prostriedkov, predovšetkým zásaditých čističov a bielidiel na báze chlóru.

Septik:
Primerané množstvo bakteriálnej zmesi (5 odmeriek na 5 m3 septiku) rozmiešajte vo vlažnej vode, v pomere 1 plná odmerka prášku : 2 litrom vlažnej vody, a nechajte odstáť 45 minút. Vzniknutý roztok vlejte do septiku a nechajte pôsobiť niekoľko hodín, ideálne počas celej noci. Pre zachovanie biologického procesu je čistič potrebné aplikovať pravidelne 1x mesačne. Udržovacia dávka je 2 odmerky na 5 m3 septiku. Počas používania prípravku sa vyhnite používaniu chemických čistiacich a dezinfekčných prostriedkov, predovšetkým zásaditých čističov a bielidiel na báze chlóru.

Vegan   Netestované na zvieratách   prírodný produkt   Bez palmového oleja   Recyklovateľný obal   

Zloženie biologického aktivátora septiku

zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov

Bezpečnosť

VAROVANIE! Zabraňte vniknutiu do očí. Po aplikácii si opláchnite ruky. Používajte len podľa návodu na použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste, pri teplote 5° - 25°C.

Likvidácia nespotrebovaného výrobku
Ak ste výrobok nespotrebovali celý,  zrieďte jeho obsah s vodou a vylejte do kanalizácie.

Likvidácia obalu
Obal po spotrebovaní prostriedku odovzdajte do triedeného odpadu. Do ktorej zbernej nádoby obal patrí?

Podiel prírodných zložiek 100%
Vôňa Bez vône
Hmotnosť 500 g
Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.