Je pravda, že komerčné prostriedky na čistenie odtokov sú rýchle a účinné. Zamysleli ste sa ale niekedy, čo narobia s vodou a vodnými ekosystémami? Ak si myslíte, že asi nič dobré, tak máte pravdu. Našťastie je tu aj ohľaduplnejšie a hlavne prirodzenejšie riešenie, ako sa s upchatými odtokmi a zápachom z nich vyrovnať. Tým sú vysoko účinné, biologicky aktívne, prípravky zo zmesi prírodných mikroorganizmov a enzýmov, ktoré napomáhajú rozkladať organické usadeniny v odtokoch a odpadových potrubiach. Pri pravidelnom používaní sa postarajú o prirodzenú biologickú rovnováhu, eliminujú zápach a okrem organických odpadných látok účinne rozložia aj rastlinné materiály a papier. Nepoškodzujú plasty, nerez, keramiku ani chróm, sú netoxické a úplne neškodné pre životné prostredie.

Kúpou a používaním našich ekologických prostriedkov na odtoky šetríte svoje zdravie, životy ostatných živých tvorov a prírodu. Presvedčte sa, že môžete mať žiarivo čistú a voňavú domácnosť aj bez používania toxických chemikálií.


Žiadna položka
Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.