Odstráňte aj odolné zachnuté škvrny bez použitia agresívnych chemikálií. Naše vysoko účinné prírodné odstraňovače škvŕn majú silné čistiace, odmasťujúce a antibaktériálne schopnosti a poradia si dokonca aj s organickými škvrnami od krvi, mastnoty, trávy, hliny alebo atramentu. Sú vyrobené na báze prírodných zložiek, bez obsahu optických zjasňovačov, chlórových bielidiel a ďalších škodlivých chemikálií. V prírode sú ľahko a plne odbúrateľné, takže sú maximálne bezpečné k ľudskému zdraviu aj k životnému prostrediu. Žiaden z výrobkov neobsahuje živočíšne zložky a nebol testovaný na zvieratách, preto sú naše ekologické odstraňovače škvŕn vhodné aj pre vegánov. Väčšina výrobkov je navyše obohatená o vzácne prírodné oleje, takže povrchy pri čistení a upratovaní nádherne prevoňajú.

Tiera Verde vo svojej produktovej rade Yellow&Blue stavia na šetrnosti, chemickom minimalizme a zdravotnej a ekologickej nezávadnosti. Takmer všetky jej produkty sú držiteľmi prestížneho ekologického certifikátu Eco Garantie, potvrdzujúceho ich bezpečnosť, kvalitu a šetrnosť voči životnému prostrediu. Značka CHISTEE zvolila 100% prírodné zloženie svojich výrobkov, ktoré je také čisté a bezpečné že by ste ich dokonca mohli aj zjesť (to ale samozrejme neodporúčame, keďže na to prostriedky určené nie sú). Produkty sú samozrejme úplne bezpečné aj pre prírodu, v ktorej sa plne odbúrajú. PÁNBACH vyrába svoje produkty unikátnou technológiou z čistých esenciálnych olejov, vďaka čomu majú extrémne silné čistiace, antibakteriálne a repelentné účinky. Poradia si s akoukoľvek zažratou nečistotou a súčasne domov nádherne prevoňajú sviežimi prírodnými vôňami. 

Všetky naše ekologické prostriedky na odstraňovanie škvŕn sú vysoko účinné a predstavujú najvhodnejšiu eko alternatívu k bežným komerčným prostriedkom. Ich kúpou a používaním šetríte svoje zdravie, životy ostatných tvorov a prírodu.

Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.