Milí zákazníci, z dôvôdu celofiremnej dovolenky budú objednávky vytvorené od 5.6. do 8.6. odoslané až 9.6.2023. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Talianska značka Organyc je prvou značkou vyrábajúcou ženskú intímnu hygienickú radu len zo 100% certifikovanej BIO bavlny, pričom si celý výrobný proces riadi sama. Na jeho chod používa geotermálnu a solárnu energiu, ktoré nezanechávajú žiadnu uhlíkovú stopu. Jej produkty (aj ich obaly) sú 100% kompostovateľné, 100% biodegradovateľné a vhodné pre vegánov. Aj vďaka tomu je ovenčená mnohými svetovo uznávanými ekologickými certifikátmi vrátane prísneho ICEA (Inštitút pre etickú a ekologickú certifikáciu).

Všetky produkty Organyc sú hypoalergénne a dermatologicky testované, takže sú citlivé aj k najjemnejšej pokožke. Neobsahujú parfumy, latex, parabény, SAP, plasty, ani iné syntetické látky a nie sú bielené chlórom.

Vyberte si z ponuky jemných, mäkkých a priedušných hypoalergénnych vložiek a tampónov, s ktorými bude Vaša pokožka ako na oblačiku ☁️ a počas vašich dní bude skutočne dýchať.