Vysoko účinné koncentráty, určené na riedenie vodou a výrobu vlastných čistiacich prostriedkov alebo na odstraňovanie obzvlášť odolných nečistôt. Sú koncentrované do takej miery, že si z nich nariedite napríklad až 53 vedier (1 vedro = 10 litrov) účinného čističa na podlahy. Koncentráty majú extrémne silné antibakteriálne a odmasťujúce účinky a hravo si poradia aj so silným bielkovinovým znečistením. Na čistenom povrchu vytvárajú tenkú minerálnu vrstvu, ktorá po opláchnutí dlhodobo funguje ako prirodzená antibakteriálna ochrana.

Keďže koncentráty je možné použiť na výrobu rôznych čistiacich prostriedkov do celej domácnosti a efektívne ich riediť až do pomeru 1:500 (koncentrát Clinic), ich nákupom výrazne ušetríte a zároveň uľahčíte planéte od množstva plastov, ktoré by ste si priniesli domov, ak by ste si produkty kupovali už nariedené.

Kúpou a používaním našich ekologických koncentrátov na čistenie a upratovanie šetríte svoje zdravie, životy ostatných živých tvorov a prírodu. 

Čisté prírodné zložky

Čisté prírodné zložky

Všetky zložky našich produktov sú rastlinného pôvodu alebo sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Vegánske produkty

Vegánske produkty

Nepodporujeme utrpenie živých tvorov. Preto naše produkty neobsahujú živočíšne enzýmy, tuky, oleje, žlč, ani farbivá.

Cruelty free

Cruelty free

Žiaden z našich výrobkov nebol a ani nikdy nebude testovaný na zvieratách. Všetky produkty však poctivo testujeme sami na sebe.

Zero Waste balenie

Zero Waste balenie

Na balenie objednávok používame len kompostovateľné, biodegradovateľné, recyklované alebo už predtým použité materiály.