V tejto kateg√≥rii n√°jdete vysoko √ļńćinn√© ekologick√© prostriedky na um√Ĺvanie riadu, bez obsahu umel√Ĺch a Ňĺivońć√≠Ň°nych pr√≠sad. Typick√Ĺmi zloŇĺkami v tekut√Ĺch g√©loch a pr√°Ň°koch na um√Ĺvanie riadu s√ļ vz√°cne rastlinn√© oleje (okem palmov√©ho), extrakt z mydlov√Ĺch orechov v bio kvalite, s√≥da, citr√≥nov√© silice a ńŹalŇ°ie pr√≠rodn√© zloŇĺky. Tekut√© prostriedky na riad znańćiek CHISTEE a Tierra Verde m√īŇĺete dokonca pouŇĺ√≠vaŇ• aj na um√Ĺvanie zeleniny a ovocia.

V√Ĺrobky s√ļ vysoko koncentrovan√©, preto ich stańć√≠ d√°vkovaŇ• v menŇ°√≠ch mnoŇĺstv√°ch. ŇĹiaden z v√Ĺrobkov nebol testovan√Ĺ na zvierat√°ch, neobsahuje Ňĺivońć√≠Ň°ne zloŇĺky, ropn√© deriv√°ty, fosf√°ty, fosfon√°ty, syntetick√© parf√©my, chl√≥r, toxick√© konzervanty ani umel√© farbiv√°. KeńŹŇĺe neobsahuj√ļ dr√°Ňĺdiv√© l√°tky, ako beŇĺn√© komerńćn√© prostriedky, s√ļ extra jemn√© k vaŇ°ej pokoŇĺke a nadmerne ju nevysuŇ°uj√ļ. Po vypusten√≠ do odpadov√Ĺch v√īd s√ļ ńĺahko odb√ļrateńĺn√© a predstavuj√ļ len minim√°lnu z√°Ň•aŇĺ pre Ňĺiv√© tvory a pr√≠rodu.

Tiera Verde¬†vo svojej produktovej rade Yellow&Blue stavia na Ň°etrnosti, chemickom minimalizme a¬†zdravotnej a ekologickej nez√°vadnosti. Takmer vŇ°etky jej produkty s√ļ drŇĺiteńĺmi prest√≠Ňĺneho ekologick√©ho certifik√°tu Eco Garantie, potvrdzuj√ļceho ich bezpeńćnosŇ•, kvalitu a Ň°etrnosŇ• vońći Ňĺivotn√©mu prostrediu. Znańćka¬†CHISTEE¬†zvolila¬†100% pr√≠rodn√© zloŇĺenie¬†svojich v√Ĺrobkov, ktor√© je tak√© ńćist√© a bezpeńćn√© Ňĺe by ste ich dokonca mohli aj zjesŇ• (to ale samozrejme neodpor√ļńćame, keńŹŇĺe na to prostriedky urńćen√© nie s√ļ). Produkty s√ļ samozrejme √ļplne bezpeńćn√© aj pre pr√≠rodu, v ktorej sa plne odb√ļraj√ļ. P√ĀNBACH¬†vyr√°ba svoje produkty unik√°tnou technol√≥giou z¬†ńćist√Ĺch esenci√°lnych olejov, vńŹaka ńćomu maj√ļ extr√©mne¬†siln√© ńćistiace, antibakteri√°lne a repelentn√© √ļńćinky. Poradia si s akoukońĺvek zaŇĺratou neńćistotou a s√ļńćasne domov n√°dherne prevoŇąaj√ļ svieŇĺimi pr√≠rodn√Ĺmi v√īŇąami.¬†

VŇ°etky naŇ°e ekologick√© prostriedky na um√Ĺvanie riadu s√ļ vysoko √ļńćinn√© a predstavuj√ļ najvhodnejŇ°iu eko alternat√≠vu k beŇĺn√Ĺm komerńćn√Ĺm prostriedkom. Ich k√ļpou a pouŇĺ√≠van√≠m Ň°etr√≠te svoje zdravie, Ňĺivoty ostatn√Ĺch tvorov a pr√≠rodu.