Ekologick√© pranie - g√©ly, pr√°Ň°ky, aviv√°Ňĺe a mydl√° - Tierra Verde

Vedeli ste, Ňĺe beŇĺn√© pracie g√©ly, pr√°Ň°ky a aviv√°Ňĺe obsahuj√ļ mnoŇĺstvo l√°tok ropn√©ho p√īvodu, chl√≥ru, fenolov, sulf√°tov, parab√©nov, syntetick√Ĺch parf√©mov a ńŹalŇ°√≠ch Ň°kodliv√Ĺch zloŇĺiek, ktor√© sa pri pran√≠ dost√°vaj√ļ do pr√≠rody, silne zneńćisŇ•uj√ļ povrchov√© i spodn√© vody a hubia vodn√© organizmy? Po vypran√≠ bielizne ich ńćiastońćky ost√°vaj√ļ zachyten√© v l√°tke a cez pokoŇĺku, ale aj d√Ĺchan√≠m, sa pomaly a dlhodobo vstreb√°vaj√ļ do n√°Ň°ho tela. Okrem in√Ĺch Ň•aŇĺkost√≠ n√°m m√īŇĺu sp√īsobovaŇ• napr√≠klad alergick√© reakcie, vyr√°Ňĺky alebo ekz√©my.

NaŇ°Ň•astie dnes uŇĺ nie sme odk√°zan√≠ len na pouŇĺ√≠vanie Ň°kodliv√Ĺch prac√≠ch prostriedkov. ZloŇĺenie ekologick√Ĺch prac√≠ch pr√°Ň°kov, g√©lov, vlońćiek, mydiel, aviv√°Ňĺ√≠ a pl√°kadiel v naŇ°ej ponuke je na b√°ze pr√≠rodn√Ĺch miner√°lnych a rastlinn√Ĺch zloŇĺiek, ktor√© s√ļ Ň°etrn√© k ńĺudsk√©mu zdraviu a v pr√≠rode kompletne odb√ļrateńĺn√©. Typick√Ĺmi zloŇĺkami produktov v kateg√≥rii EKO pranie s√ļ extrakt z mydlov√Ĺch orechov v bio kvalite, s√≥da, kyselina citr√≥nov√° a mydlo z olivov√©ho oleja. ŇĹiaden z v√Ĺrobkov nebol testovan√Ĺ na zvierat√°ch, neobsahuje Ňĺivońć√≠Ň°ne zloŇĺky, ropn√© deriv√°ty, fosf√°ty, fosfon√°ty, syntetick√© parf√©my, chl√≥r, toxick√© konzervanty, odpeŇąovańće, opticky zjasŇąuj√ļce l√°tky ani umel√© farbiv√°. VaŇ°u bielizeŇą vŇ°ak vyper√ļ rovnako √ļńćinne ako keby ste pouŇĺili komerńćn√© pracie prostriedky. S√ļ navyŇ°e vysoko koncentrovan√©, takŇĺe ich m√īŇĺete pouŇĺ√≠vaŇ• v menŇ°√≠ch d√°vkach a balenia v√°m vydrŇĺia dlhŇ°ie.

K√ļpou a pouŇĺ√≠van√≠m naŇ°ich ekologick√Ĺch prostriedkov na pranie Ň°etr√≠te svoje zdravie, Ňĺivoty ostatn√Ĺch tvorov a pr√≠rodu. Presvedńćte sa, Ňĺe m√īŇĺete maŇ• Ňĺiarivo ńćist√© a voŇąav√© pr√°dlo aj bez pouŇĺ√≠vania toxick√Ĺch chemik√°li√≠.

R√Ĺchle info Vegan friendly
Mydlové orechy v BIO kvalite - Tierra VerdeMydlové orechy Tierra Verde detail

Mydlové orechy v BIO kvalite - Tierra Verde

Skladom
14,50¬†‚ā¨
Mydlov√© orechy maj√ļ¬†ńćistiace, protiplesŇąov√© a dezinfekńćn√© √ļńćinky. Vo vyprat√Ĺch text√≠li√°ch nezanech√°vaj√ļ stopy chemick√Ĺch l√°tok, nesp√īsobuj√ļ‚Ķ