Vysoko účinné koncentráty, určené na riedenie vodou a výrobu vlastných čistiacich prostriedkov alebo na odstraňovanie obzvlášť odolných nečistôt. Sú koncentrované do takej miery, že si z nich nariedite napríklad až 53 vedier (1 vedro = 10 litrov) účinného čističa na podlahy. Koncentráty majú extrémne silné antibakteriálne a odmasťujúce účinky a hravo si poradia aj so silným bielkovinovým znečistením. Na čistenom povrchu vytvárajú tenkú minerálnu vrstvu, ktorá po opláchnutí dlhodobo funguje ako prirodzená antibakteriálna ochrana.

Keďže koncentráty je možné použiť na výrobu rôznych čistiacich prostriedkov do celej domácnosti a efektívne ich riediť až do pomeru 1:500 (koncentrát Clinic), ich nákupom výrazne ušetríte a zároveň uľahčíte planéte od množstva plastov, ktoré by ste si priniesli domov, ak by ste si produkty kupovali už nariedené.

Kúpou a používaním našich ekologických koncentrátov na čistenie a upratovanie šetríte svoje zdravie, životy ostatných živých tvorov a prírodu. 

Rýchle info NÁŠ TIP Akcia -5%
Výhodná sada Štartovací balíček eko drogérie Tierra VerdeVýhodná sada Štartovací balíček eko drogérie Tierra Verde

Štartovací balíček Ekodrogérie - Tierra Verde

Vypredané
12,35 € 13 €
Chceli by ste si vyskúšať, aké je to starať sa o domácnosť so "zelenými" eko prostriedkami? Nemusíte hneď nakupovať veľké balenia. Tento…