Namiešajte si vlastný čistiaci prostriedok z ekologického koncentrátu a ušetrite - Vhodné pre citlivú pokožku

Vysoko účinné koncentráty, určené na riedenie vodou a výrobu vlastných čistiacich prostriedkov alebo na odstraňovanie obzvlášť odolných nečistôt. Sú koncentrované do takej miery, že si z nich nariedite napríklad až 53 vedier (1 vedro = 10 litrov) účinného čističa na podlahy. Koncentráty majú extrémne silné antibakteriálne a odmasťujúce účinky a hravo si poradia aj so silným bielkovinovým znečistením. Na čistenom povrchu vytvárajú tenkú minerálnu vrstvu, ktorá po opláchnutí dlhodobo funguje ako prirodzená antibakteriálna ochrana.

Keďže koncentráty je možné použiť na výrobu rôznych čistiacich prostriedkov do celej domácnosti a efektívne ich riediť až do pomeru 1:500 (koncentrát Clinic), ich nákupom výrazne ušetríte a zároveň uľahčíte planéte od množstva plastov, ktoré by ste si priniesli domov, ak by ste si produkty kupovali už nariedené.

Kúpou a používaním našich ekologických koncentrátov na čistenie a upratovanie šetríte svoje zdravie, životy ostatných živých tvorov a prírodu. 

Rýchle info Vegan friendly
Koncentrovaný čistič ChisteeUniverzálny ekologický čistič Chistee koncentrát

Koncentrovaný univerzálny čistič Citrus - CHISTEE

Počet hviezdičiek je 4 z 5
Vypredané
16,90 € (15,94 €/l)
Vysoko účinný prírodný koncentrát so šťavnatou citrusovou vôňou prináša takmer neobmedzené možnosti pri čistení umývaní a praní. Vyznačuje…
Rýchle info Vegan friendly
Univerzálny ekologický čistič ChisteeUniverzálny ekologický čistič Chistee koncentrát

Koncentrovaný univerzálny čistič Mint - CHISTEE

Vypredané
16,90 € (15,94 €/l)
Vysoko účinný prírodný koncentrát so sviežou mentolovou vôňou prináša takmer neobmedzené možnosti pri čistení umývaní a praní. Vyznačuje sa…