Ekologické umývanie riadu - gély, prášky, leštidlá a soli - Zložky - kyselina citrónová < 5%

Vyskúšajte vysoko účinné ekologické prostriedky na umývanie riadu bez obsahu umelých a živočíšnych prísad. V kategórii EKO umývanie riadu nájdete tekuté gély na ručné umývanie riadu, prášky, gély, leštidlá a soli do umývačiek riadu a ekologické odstraňovače vodného kameňa. Typickými zložkami produktov sú vzácne rastlinné oleje (okem palmového), extrakt z mydlových orechov v bio kvalite, sóda, citrónové silice a ďalšie prírodné zložky. Produkty na ručné umývanie riadu môžete používať aj na umývanie ovocia a zeleniny. 

Výrobky sú vysoko koncentrované, preto ich stačí dávkovať v menších množstvách. Žiaden z výrobkov nebol testovaný na zvieratách, neobsahuje živočíšne zložky, ropné deriváty, fosfáty, fosfonáty, syntetické parfémy, chlór, toxické konzervanty ani umelé farbivá. Keďže neobsahujú dráždivé látky, ako bežné komerčné prostriedky, sú extra jemné k vašej pokožke a nadmerne ju nevysušujú. Po vypustení do odpadových vôd sú ľahko odbúrateľné a predstavujú len minimálnu záťaž pre živé tvory a prírodu.

Tiera Verde vo svojej produktovej rade Yellow&Blue stavia na šetrnosti, chemickom minimalizme a zdravotnej a ekologickej nezávadnosti. Takmer všetky jej produkty sú držiteľmi prestížneho ekologického certifikátu Eco Garantie, potvrdzujúceho ich bezpečnosť, kvalitu a šetrnosť voči životnému prostrediu. Značka CHISTEE zvolila 100% prírodné zloženie svojich výrobkov, ktoré je také čisté a bezpečné že by ste ich dokonca mohli aj zjesť (to ale samozrejme neodporúčame, keďže na to prostriedky určené nie sú). Produkty sú samozrejme úplne bezpečné aj pre prírodu, v ktorej sa plne odbúrajú. PÁNBACH vyrába svoje produkty unikátnou technológiou z čistých esenciálnych olejov, vďaka čomu majú extrémne silné čistiace, antibakteriálne a repelentné účinky. Poradia si s akoukoľvek zažratou nečistotou a súčasne domov nádherne prevoňajú sviežimi prírodnými vôňami. 

Všetky naše ekologické prostriedky na umývanie riadu sú vysoko účinné a predstavujú najvhodnejšiu eko alternatívu k bežným komerčným prostriedkom. Ich kúpou a používaním šetríte svoje zdravie, životy ostatných tvorov a prírodu.