Ekologické čistenie kúpeľne a WC - Objem - 520 ml

Chemické čistiace prostriedky sú tým najtoxickejším odpadom, akým si svoju domácnosť dobrovoľne “zamorujeme”. Síce o tejto skutočnosti tušíme, ale vzhľadom na výborné čistiace schopnosti a nízku cenu prostriedkov pred ňou radi zatvárame oči. Klameme sa, že chemický zápach, ktorý sa po upratovaní v domácnosti drží ešte hodiny, je vôňa čistoty. Pravdou ale je, že tieto prostriedky často obsahujú neurotoxíny, látky narušujúce rovnováhu a potenciálne karcinogény, ktoré sa do nášho tela dostávajú dotykom s “čistými” plochami a dýchaním výparov po upratovaní. Nehovoriac o ich katastrofálnych dopadoch na životy vodných živočíchov a prírodu samotnú. 

Dokonale čistú a nablýskanú kúpeľňu však môžete mať aj bez použitia agresívnych chemikálií. Všetky naše produkty na ekologické čistenie kúpeľní a toaliet majú zloženie na prírodnej báze, ktoré je šetrné voči ľudskému zdraviu, vodným ekosystémom a životnému prostrediu. Čistené povrchy účinne umyjú, zbavia minerálnych usadenín a dôkladne vydezinfikujú. Vďaka obsiahnutým éterickým olejom ostane po nečistotách len nádherná prírodná vôňa. Dajte stopku agresívnym komerčným výrobkom a vyberte si prírodné čistiace prostriedky, ktoré sú bezpečné pre váš domov a vaše zdravie.

Tiera Verde vo svojej produktovej rade Yellow&Blue stavia na šetrnosti, chemickom minimalizme a zdravotnej a ekologickej nezávadnosti. Takmer všetky jej produkty sú držiteľmi prestížneho ekologického certifikátu Eco Garantie, potvrdzujúceho ich bezpečnosť, kvalitu a šetrnosť voči životnému prostrediu. Značka CHISTEE zvolila 100% prírodné zloženie svojich výrobkov, ktoré je také čisté a bezpečné že by ste ich dokonca mohli aj zjesť (to ale samozrejme neodporúčame, keďže na to prostriedky určené nie sú). Produkty sú samozrejme úplne bezpečné aj pre prírodu, v ktorej sa plne odbúrajú. PÁNBACH vyrába svoje produkty unikátnou technológiou z čistých esenciálnych olejov, vďaka čomu majú extrémne silné čistiace, antibakteriálne a repelentné účinky. Poradia si s akoukoľvek zažratou nečistotou a súčasne domov nádherne prevoňajú sviežimi prírodnými vôňami. 

Žiaden z výrobkov v našej ponuke nebol testovaný na zvieratách, neobsahuje živočíšne zložky, ropné deriváty, fosfáty, fosfonáty, syntetické parfémy, chlór, toxické konzervanty ani umelé farbivá. Nezaťažujú životné prostredie a v prírode sú kompletne odbúrateľné. Produkty sú vysoko koncentrované a preto sú rovnako účinné aj v menších dávkach. 

Kúpou a používaním našich ekologických prostriedkov na upratovanie šetríte svoje zdravie, životy ostatných živých tvorov a prírodu. Presvedčte sa, že môžete mať žiarivo čistú a voňavú domácnosť aj bez používania toxických chemikálií.