Ekologické čistenie kuchyne - Účinky - protiplesňové

Kuchyňa je miesto, ktoré má žiariť čistotou a zdravým. Keďže väčšina povrchov sa dostáva do pravidelného styku s potravinami alebo s našou pokožkou, je o to dôležitejšie rozmýšľať nad správnou voľbou čistiacich prostriedkov. Nie každý má však čas študovať zloženie produktov na etiketách a ich dôsledky na ľudské zdravie. Preto sme si ich naštudovali za vás a v tejto kategórii vám, prinášame len 100% bezpečné, ekologické čistiace prostriedky, ktoré sú navyše vyrobené z prírodných zložiek a v prírode kompletne odbúrateľné. Umývané povrchy dôkladne vyčistia, odmastia a vydezinfikujú a kuchyňu zanechajú v obláčiku nádhernej prírodnej vône vzácnych esenciálnych olejov.

Tiera Verde vo svojej produktovej rade Yellow&Blue stavia na šetrnosti, chemickom minimalizme a zdravotnej a ekologickej nezávadnosti. Takmer všetky jej produkty sú držiteľmi prestížneho ekologického certifikátu Eco Garantie, potvrdzujúceho ich bezpečnosť, kvalitu a šetrnosť voči životnému prostrediu. Značka CHISTEE zvolila 100% prírodné zloženie svojich výrobkov, ktoré je také čisté a bezpečné že by ste ich dokonca mohli aj zjesť (to ale samozrejme neodporúčame, keďže na to prostriedky určené nie sú). Produkty sú samozrejme úplne bezpečné aj pre prírodu, v ktorej sa plne odbúrajú. PÁNBACH vyrába svoje produkty unikátnou technológiou z čistých esenciálnych olejov, vďaka čomu majú extrémne silné čistiace, antibakteriálne a repelentné účinky. Poradia si s akoukoľvek zažratou nečistotou a súčasne domov nádherne prevoňajú sviežimi prírodnými vôňami. 

Kúpou a používaním našich ekologických prostriedkov na upratovanie šetríte svoje zdravie, životy ostatných živých tvorov a prírodu. Presvedčte sa, že môžete mať žiarivo čistú a voňavú domácnosť aj bez používania toxických chemikálií.