ČÍM VÄČŠÍ NÁKUP, TÝM VYŠŠIA ZĽAVA!
-5% pri nákupe nad 25€ s kódom: 5dole  |  -10% pri nákupe nad 45€ s kódom: 10dole  |  -15% pri nákupe nad 65€ s kódom: 15dole  |  -20% pri nákupe nad 85€ s kódom: 20dole  |  Kód zadajte v prvom kroku nákupného košíka 

Prírodné esenciálne oleje majú množstvo pozitívnych účinkov na ľudskú psychiku, emócie a celkové zdravie. Vnášajú harmóniu do našich domovov, šíria dobrú náladu, uvoľňujú napätie a stres a dokonca dokážu podporiť našu imunitu a zdravie. Pamätáte si ten pocit, keď ste sa na prechádzke lesom poriadne nadýchli a do nosa vám udrela hlboká vôňa borovíc? Alebo keď ste na jar prechádzali cez rozkvitnutú lúku a vzduchom sa šírila vôňa tisícov kvetov? Vďaka čistým esenciálnym olejom obsiahnutých v našich prírodných osviežovačoch vzduchu môžete tieto pocity vniesť aj do svojich domovov a tešiť sa z kúska prírody každý deň.

Upozornenie: Koncentrované silice nikdy neaplikujte priamo na pokožku ani ich nekonzumujte. Ľudia trpiaci alergiami by mali používanie esenciálnych olejov dôkladne zvážiť.