Je pravda, že komerčné prostriedky na čistenie odtokov sú rýchle a účinné. Zamysleli ste sa ale niekedy, čo narobia s vodou a vodnými ekosystémami? Ak si myslíte, že asi nič dobré, tak máte pravdu. Našťastie je tu aj ohľaduplnejšie a hlavne prirodzenejšie riešenie, ako sa s upchatými odtokmi a zápachom z nich vyrovnať. Tým sú vysoko účinné, biologicky aktívne, prípravky zo zmesi prírodných mikroorganizmov a enzýmov, ktoré napomáhajú rozkladať organické usadeniny v odtokoch a odpadových potrubiach. Pri pravidelnom používaní sa postarajú o prirodzenú biologickú rovnováhu, eliminujú zápach a okrem organických odpadných látok účinne rozložia aj rastlinné materiály a papier. Nepoškodzujú plasty, nerez, keramiku ani chróm, sú netoxické a úplne neškodné pre životné prostredie.

Kúpou a používaním našich ekologických prostriedkov na odtoky šetríte svoje zdravie, životy ostatných živých tvorov a prírodu. Presvedčte sa, že môžete mať žiarivo čistú a voňavú domácnosť aj bez používania toxických chemikálií.


Rýchle info Vegan friendly
Biologický čistič odpadov - Tierra Verde (Yellow&Blue)

Biologický čistič odpadov - Tierra Verde (Yellow&Blue)

Posledný kus na sklade!
13,30 € (26,60 €/kg)
Použitie Čistiace prostriedky, Záhrada a outdoor
Biologický čistič funguje na báze mikroorganizmov a enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odtokoch a odpadových potrubiach.…