ZĽAVOVÉ KUPÓNY NA NÁKUP. Kód zadajte v 1. kroku nákupného košíka. 
-5% pri nákupe nad 25€ s kódom: 5dole  |  -10% pri nákupe nad 45€ s kódom: 10dole  |  -15% pri nákupe nad 65€ s kódom: 15dole  |  -20% pri nákupe nad 85€ s kódom: 20dole

Talianska značka Organyc je prvou značkou vyrábajúcou ženskú intímnu hygienickú radu len zo 100% certifikovanej BIO bavlny, pričom si celý výrobný proces riadi sama. Na jeho chod používa geotermálnu a solárnu energiu, ktoré nezanechávajú žiadnu uhlíkovú stopu. Jej produkty (aj ich obaly) sú 100% kompostovateľné, 100% biodegradovateľné a vhodné pre vegánov. Aj vďaka tomu je ovenčená mnohými svetovo uznávanými ekologickými certifikátmi vrátane prísneho ICEA (Inštitút pre etickú a ekologickú certifikáciu).

Všetky produkty Organyc sú hypoalergénne a dermatologicky testované, takže sú citlivé aj k najjemnejšej pokožke. Neobsahujú parfumy, latex, parabény, SAP, plasty, ani iné syntetické látky a nie sú bielené chlórom.

Vyberte si z ponuky jemných, mäkkých a priedušných hypoalergénnych vložiek a tampónov, s ktorými bude Vaša pokožka ako na oblačiku ☁️ a počas vašich dní bude skutočne dýchať.